Zasady promocji "Black Days 2023" dla sklepu Osprey-Sklep.pl

 

1. Promocja "Black Week 2022" obowiązuje od piątku 17 listopada 2023 do wtorku 28 listopada 2023 do godziny 11:00.

 

2. W ramach promocji obniżyliśmy ceny wszystkich produktów o 30%.

 

3. Ceny na wszystkie produkty, z wyjątkiem już objętych wyprzedażą, promocją, ofertą specjalną, w okresie promocji są już obniżone o odpowiednią wartość. 

 

4. Promocja dotyczy tylko produktów, które w okresie jej trwania są dostępne.

 

5. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia, np. z powodu wyczerpania się asortymentu poinformujemy na podany w zamówieniu adres e-mail lub telefonicznie o zaistniałej sytuacji i zaproponujemy wydłużenie czasu realizacji zamówienia lub anulowanie zamówienia. 

- w przypadku zgody na wydłużony czas realizacji podejmiemy próbę pozyskania towaru jeśli to możliwe
- w przypadku braku zgody na wydłużony czas realizacji lub braku możliwości uzyskania towaru z magazynów głównych zamówienie zostanie anulowane, o czym poinformujemy na wskazany przez klienta adres e-mail lub telefonicznie

 

6. Promocja "Black Days 2023" nie łączy się z innymi promocjami obowiązującymi aktualnie w sklepie Osprey-Sklep.pl

 

7. Czas realizacji zamówienia podany jest każdorazowo po wybraniu rozmiaru i/lub koloru produktu.

 

8. Wszelkie reklamacje, zastrzeżenia lub uwagi dotyczące promocji mogą być składane w formie pisemnej i przesłane pocztą w terminie 14 dni od zakończenia promocji na adres siedziby firmy: Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda, ul. Powstańców Wlkp. 12b, 61-895 Poznań.